מכבים רעות

מודיעין בשל מיקומה האטרקטיבי במרכז הארץ, מתחילה ליישר קו עם ערים אחרות במרכז כמו פתח תקווה, תל אביב ועוד בנושא ביקוש הדירות במודיעין.
מקור השם מודיעין הוא בכפר בו חיו מתתיהו הכהן וחמשת בניו, אשר נקרא מודיעים. כפר זה שכן באזור בו ממוקמת כיום העיר מודיעין, העיר מודיעין נבנתה כדי להוות מוקד כעיר גדולה בין ירושלים לתל אביב. בשנת 2001 מודיעין התפחתה מיישוב והוכרזה כעיר. בשנת 2003 הוחלט ע"י משרד הפנים לאחד את מודיעין-מכבים-רעות כך שמכבים ורעות הפכו לרובע בעיר. 
מאז הפיכתם של מכבים רעות לשכונות במודיעין ניתן לראות עלייה בביקוש בבתים במכבים רעות. בשנים האחרונות נרשמה עלייה בביקוש דירות למכירה ברעות וכן בביקוש דירות למכירה במכבים. לפי אתר נתונים ביקוש בתים ברעות ובתים במכבים עלו בממוצע ב כ-10%  עלייה המשקפת את הקצב של עליית רמת החיים ורמת הדירות במודיעין , באיכות האוכלוסייה בשכונות החדשות מכבים רעות ובמבחר החדש של דירות למכירה במכבים רעות. 
עליות ביקוש נרשמו לכל רוחב העיר מודיעין על כל שכונותיה עם עליות חזקות של למעלה מ 10% בשכונות אבני חן ומכבים רעות. עלייה ברמת החיים מביאה את העיר מודיעין לרמה קרובה לפ"ת לפחות. אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן מספרים לנו כי להערכתם קצב עליית ביקוש דירות בשכונות מכבים רעות ימשיך בקו עליה גם לאחר שהעיר יישרה קו עם ערים אחרות סמוכות במרכז.

 

מחפשים בתים במכבים רעות או במודיעין?
 

חייגו עכשיו – 1-700-70-37-37

 


מכירה/השכרה
ישוב
שכונה
סוג הנכס
מספר חדרים
קומה
מחיר מבוקש
חניה
מעלית
מחסן
שם הסוכן
חיפוש חופשי

נכסים בבלעדיות

מכירה ורכישת בית הינם תהליכים המלווים בעוצמות רגשיות גבוהות.
אנו רואים את תפקידנו העיקרי להוביל אתכם לחוויה חיובית באמצעות ניטרול הרגשות והעצמת המקצועיות.
משרד וסוכניו מדורג מידי חודש בעשיריה המובילה של הרשת בהיקף העסקאות והעמלות.
אנו מזמינים אותך ליצור קשר עם הסוכן המתמחה באיזור ולקבל ממנו ייעוץ ראשוני חינם.