ליזה טולדנו

מכבים - רעות

תפקיד – זכיינית (בעלים ומנהלת) של רי/מקס מור סוכנות הנדל"ן הגדולה והמובילה בעיר מודיעין-מכבים-רעות.


מייל – liza.to1@gmail.com

נייד – 054-5431110

השכלה

 • MA  – האוניברסיטה העברית בירושלים – תכנון מדיניות החינוך.
 • קורס מנהלי בית ספר – משרד החינוך ואוניברסיטת ת"א.
 • קורס הנחיית מורים - משרד החינוך ואוניברסיטת ת"א.
 • קורס מאמנים – coaching – מכון המי"ל – המכון הישראלי לניהול.
 • תכנון ועיצוב פנים – הטכניון.
 • בוגרת של קורסי הנדל"ן של בית הספר לנדל"ן של רי/מקס.
 • קורס דירקטוריות – אוניברסיטת בר-אילן.
 • מנטורית מוסמכת - של שיטת אימון הסוכנים של תום פרי המאמן העסקי שנחשב לטוב בעולם.

על עצמי

נשואה ואמא ל-3 + כלב וחתול. תושבת באזור מזה 30 שנים (רעות) ואני מכירה את העיר מודיעין-מכבים-רעות על בוריה.
הייתי אשת חינוך, מורה למדעים ומחנכת (ז'-ח') ובתפקידי ניהול מגוונים במשך 25 שנה. נהניתי בתפקידי המרובים והמגוונים, לתרום ולהיות מעורבת בעיצוב פני הדורות הבאים והצעירים בחולון ובלוד. 
את תלמידי הרבים מספור חינכתי ולימדתי ברוח ערכית שהבאתי עימי גם לעשייה העסקית.
 

בשנת 2004  - החלטתי לממש את רצוני ולעבור לעסקים בתחום הנדל"ן ולאחר בירור מעמיק הצטרפתי לרי/מקס רשת הנדל"ן הגדולה בארץ ובעולם וכיום אני מהוותיקות ביותר בתחום בעיר.

בשנים 2011-2014 - פעלתי רבות בתחום הקהילתי והייתי בוועד ההורים המרכזי במכבים – רעות, הייתי חברת ועד רובע מכבים-רעות בשנים 2011-2014
 

מדוע נדל"ן? 

גדלתי בבית בו פיתוח ובניין ערים והארץ היה יסוד מוסד, אבי היה קבלן בניין מהגדולים ביותר באזור בת ים, חולון וראשל"צ בהן בנה ופיתח פרויקטים רבים.
האתגר העסקי, התכנון והשיווק לפתרון בעיות בתחום הנדל"ן קסם לי תמיד והאפשרויות להשתמש ולהטמיע את המיומנויות והערכים שרכשתי בחיי בתחום שראיתי בו פוטנציאל אדיר הביא אותי כאמור להשתלב ברשת רי/מקס ישראל, תחילה כסוכנת ובהמשך המידי כזכיינית. במשך שנתיים פעלתי כסוכנת ויועצת נדל"ן במכבים-רעות והצלחתי בזכות האמון של לקוחותיי להגיע להישגים העסקיים הגבוהים ביותר ברשת ולקבוצה המובילה המצומצמת של הרשת בישראל. 
לאחר כשנתיים הצטרפתי כזכיינית שותפה לרשת בסוכנות רי/מקס שפעלה החל מ-1997בעיר והבאתי לידי ביטוי את המיומנויות העסקית והיכולות שלי שהביאה את המשרד להיות לאחד ממשרדי הרשת המובילים בארץ באופן קבוע. 

במאי 2010 - פתחתי באופן עצמאי את משרד רי/מקס מור המוביל את התחום בעיר מאז. 

בשנת 2016 - הרחבתי את הפעילות העסקית ופתחתי משרד נוסף בעיר עם שותפה. 

בשנת 1/2019 – מכרתי את חלקי במשרד הנוסף ואני ממוקדת בעשייה ברי/מקס מור בלבד– המשרד הגדול והמוביל במודיעין-מכבים-רעות.


בשנת 2017 – פעלתי כשנה להקמת ארגון המתווכים בעיר מודיעין- מכבים-רעות, לאחר שגיבשתי את עקרונות הפעולה שלו עם צוות מייצג ועמדתי בראשו כיו"ר ראשונה (שותפה) ופרשתי ממנו.
אני שמחה לקבוע ובכל הענווה שבכל פעילותי הארוכה בתחום הנדל"ן שברתי כל סטיגמה נדושה וקלישאתית והבאתי להובלת תחום הנדל"ן בעיר בזכות אמונם הרב של לקוחות רבים מספור מכל רחבי העיר שמיתגה את רי/מקס מור כדוגמא ומופת לעשייה מקצועית ועסקית שדוגלת במצוינות וכמודל לחיקוי.

מוטו לחיים (כמה) ולעשייה עסקית

 1. מקצועיות, למידה מתמדת, שמירה על האינטרסים של הלקוח ותודעה שירותית, מובילה לרמת ביצועים גבוהה ולמצוינות עסקית שמבוססת על אמון הלקוחות.
 2. ערכים, הם לא קלישאה, אלא כלי לעיצוב עשייה עסקית, לא מגבלה אלא יתרון!
 3. עם הצלחה לא מתווכחים! (מכירים?)
עם הצלחה לא מתווכחים? מקצועיות? מצוינות? ערכים?
כן!!!!


ב-17 שנותיי בתחום הנדל"ן העמדתי והכשרתי עשרות רבות של סוכנים ואנשי מקצוע בתחום הנדל"ן.
חלקם הגדול הפכו למצליחים ולמובילי הרשת בארץ, כאשר אני מנצלת ומיישמת את היכולות, הניסיון, הידע, המקצועיות ויכולת ההכשרה והלימוד שלי.

באופן אישי ומשרדי הובלתי את העשייה העסקית שלנו להישגים ייחודיים, אני זוקפת זאת חוץ מפועלנו המקצועי המבורך גם בזכות האמון הרב של לקוחותינו הרבים, הטובים והנאמנים ששמו מבטחם בנו למכירת הנכס היקר שלהם או לקונים שחיפשו את בית חלומותיהם דרכנו שכן אנו אוחזים במפתח למציאתם, כך בפועל היינו לכוח המוביל בתחום הנדל"ן בעיר מודיעין-מכבים-רעות עם אלפי עסקאות, תוך שאנו שוברים סטיגמות על התחום המקצועי שלנו והופכים כאמור מודל לחיקוי.
אות ועדות לעשייה המבורכת והמקצועית שלנו ולאמון של לקוחותינו היא הזכיות הקבועות שלנו במועדוני המצוינות של רי/מקס בארץ ובעולם שנשפטים ונמדדים עם קריטריונים מחמירים של הצלחה ומצוינות עסקית השוואתית עם כל הכוחות המקצועיים ברשת רי/מקס הפרוסים בארץ ובעולם, אתגר גדול ומהנה שהצוות שלי, הסוכנות והסוכנים שלי נענה לאתגר ואי אפשר היה בלעדיהם.
 
עד כה זכינו ב-10 שנים האחרונות ב-45 מועדוני מצוינות רבעוניים: מועדון הזהב ומועדון הזהב פרימיום של רי/מקס ישראל וללא תחרות!!!

 
                                                     מעט מהדוגמאות: 
 1. זכיינית מובילה ברשת – מרץ 2011
  בזכות הפעילות העסקית בסוכנות נבחרתי לזכיינית המובילה ברשת בשל מכירת נכסים וביצוע עסקאות ששווים הגיע ל: 57,935,000 ₪ בחודש!

  דה מרקר 6.5.2011
 2. Europe top 100 agents – יוני 2011
  נבחרתי למקום ה-2 ב-100 הסוכנים הטובים ביותר ברשת אירופה (Top 100) בחצי שנה הראשונה של 2011 (ינואר-יוני). מתוך 15,000 סוכנים ב-35 מדינות ברשת רי/מקס אירופה (בנתוני 2011).
  בתעודה נכתב בין השאר:  "הרשת אסירת תודה על המקצועיות שאת מביאה לארגוננו והתרומה הייחודית שאת תורמת להצלחתה של הרשת"
 3. Top 100 indviduals worldwide - מרץ 2011
  נבחרתי במקום ה-3 בכל הרשת הבינלאומית בעולם (85 מדינות אז) למעט צפון אמריקה (ארה"ב וקנדה), המדליה והגביע הוענק בטקס בלאס ואגס במרץ 2011 בכינוס העולמי של הרשת בלאס וגאס, על הפעילות העסקית שלנו לשנת 2010.
 4. Hall of fame – 2012  -הוקרה של רי/מקס העולמית על מפעל חיים

  זכיתי להימנות ולהצטרף לאחד ממועדוני המצויינות הגבוהים ביותר ברי/מקס "היכל התהילה HALL OF FAME" של רי/מקס העולמי על מצויינות מתמשכת לאורך השנים המעמידה אותי כאחת מנשות הנדל"ן המובילות בכל העולם בכל 85 מדינות הרשת (ב-2012 וכיום 110) באותה העת זומנתי לכנס העולמי של הרשת בלאס וגאס לקבלת התואר, מגן ותעודה, זה התקיים במרץ 2013.


 5. Lifetime Achievement  - מרץ 2014 – הוקרה של רי/מקס העולמית על מפעל חיים
  בהמשך להזמנתי ל"היכל התהילה" של רי/מקס ובשל המשך מצוינות של משרדי ב-2013, זומנתי שוב לכנס העולמי של רי/מקס בלאס ואגס לקבלת תואר מצוינות והוקרה (השני בחשיבותו) Lifetime achievement , הוענקו מגן, גביע ותעודה בה נכתב: ".... על הימנות עם הצוות המוביל, מכירים בהצלחה המתמשכת ומודים על המחויבות לספק שירות עילאי ללקוחות. חברות יקרת ערך לארגון המבטאת סטנדרטים גבוהים של מצוינות..." 6. מועדוני זהב ופרימיום רבעוניים ושנתיים
  בכל שנות פעילות משרדי זכינו להימנות ולזכות באופן אישי ומשרדי בכל מועדון מצוינות של הרשת ברבעונים השונים ובסיכום השנתי והפכנו להיות גורם קבוע במועדוני המצוינות של הרשת.                                                                                                         עד אפריל 2020 זכינו כאמור ב-45 פעמים במועדוני המצוינות המשרדיים (זהב ופרימיום) של רשת רי/מקס ישראל ! ללא תחרות!                                                                                                        

 

כל אלה ועוד, לא היו מתקיימים ללא יכולת מקצועית של צוות
מגובש, מסור מקצועי ושירותי לעילא ואמון מתמשך של לקוחות רבים מספור ולהם התודה.


מומחיות

בפעילות העסקית הארוכה שלי הייתי מעורבת בביצוען והשלמתן של אלפי עסקאות בכל רחבי העיר, דירות מיד שניה, קבוצות רכישה ובתחום המסחרי (מכירה, קנייה והשכרה).
במכבים וברעות לבד ביצעתי אני ומשרדי כ-260 עסקאות יותר מכל גורם אחר בתחום.                                                                                                                                      

זהו ניסיון והצבר שלא יסולא בפז של שירות, ידע ומקצועיות שמביא לידי ביטוי את מומחיותי בתחום המו"מ.
לבד מניהול והכשרת הסוכנים שהוא עניין יום-יומי, אני מעורבת כמעט בכל העסקאות ופועלת עם הצוות המיומן שלי בסגירת כל פרטי המו"מ והעסקאות הסופיות.

גישת "הרווח ההדדי" 

אני חסידת גישת "הרווח ההדדי" של הפרופסורים מהווארד פישר ויורי: מו"מ לא על בסיס מיקוח אלא על יסודות בחינת הסוגיות העיסקיות לגופן תוך חיפוש הרווחים ההדדיים לכל הצדדים בכל סיטואציה תוך עמידה על כך שהתוצאה תהיה על אמות מידה הוגנות. 
לשמחתי הרבה הניסיון שלנו מוכיח הצלחה כמעט מלאה.

החזון

להמשיך ולהציב בפני לקוחותינו תושבי מודיעין-מכבים-רעות ויישובי הסביבה את המשרד וסוכנות הנדל"ן המקצועית והטובה ביותר למימוש חלומותיהם בתוך התאמה מירבית לצורכיהם עם האנשים ויועצי הנדל"ן המקצועיים, והטובים והמתאימים ביותר בתחום.

להמשיך לחדש ולרכוש יידע להתמקצע ולהשתפר תמיד כדי להמשיך ולהוביל את התחום ולהיות הכתובת הראשונה למצוינות וללקוחותינו כדי לסייע להם בעיסקותיהם והגשמת חלומותיהם.

לנהל ולהכשיר צוות של יועצי נדל"ן עצמאיים מקצועיים הטובים ביותר בתחומם שפועל באופן עצמאי כיחידים וכצוות תוך שת"פ וסינרגיה לטובת לקוחותינו ולטובת עסקיהם.


מכירה/השכרה
ישוב
שכונה
סוג הנכס
מספר חדרים
קומה
מחיר מבוקש
חניה
מעלית
מחסן
שם הסוכן
חיפוש חופשי

נכסים בבלעדיות

מכירה ורכישת בית הינם תהליכים המלווים בעוצמות רגשיות גבוהות.
אנו רואים את תפקידנו העיקרי להוביל אתכם לחוויה חיובית באמצעות ניטרול הרגשות והעצמת המקצועיות.
משרד וסוכניו מדורג מידי חודש בעשיריה המובילה של הרשת בהיקף העסקאות והעמלות.
אנו מזמינים אותך ליצור קשר עם הסוכן המתמחה באיזור ולקבל ממנו ייעוץ ראשוני חינם.